Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/breal/domains/mprgroup.pl/new/new2/public_mpr/wp-content/themes/rttheme18/functions.php on line 60 SPRZEDAŻ - MPR GROUP

SPRZEDAŻ

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz setkami odbytych najlepszych szkoleń w kraju i na świecie to gwarancja sukcesu Państwa firmy. Każdego dnia podnosimy umiejętności sprzedażowe naszych handlowców aby poza najwyższymi wynikami sprzedażowymi budowali pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, która specjalizuje się w kontakcie z klientem i sprzedaży face 2 face, door 2 door oraz biznes 2 biznes. Zajmujemy się również profesjonalnymi organizacjami eventów.

Poprowadzimy również dla Państwa firmy inne formy promocji takie jak akcje mailingowe czy też sprzedaż waszych produktów przez wykwalifikowaną kadrę telemarketerów w naszym call center.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem gdzie odpowiemy Państwu na wszystkie dodatkowe pytania.

 


Jeśli zainteresowała Państwa możliwość współpracy z nami prosimy o skontaktuj sie z nami przez  formularz zgłoszeniowy, a osoby za to odpowiedzialne skontaktują się z Państwem w dogodnym terminie. Taka usługa nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje.  Jeśli jednak spełni ona Twoje oczekiwania i będziesz chciał z niej skorzystać my w zamian oferujemy profesjonalną pomoc oraz rzetelne doradztwo.

 

 

Formularz kontaktowy

  • 9 + 56 =